Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Skażony szlak - wiki Red Dead Redemption II


Pierwszą mapę znajdujesz nie wcześniej niż po rozpoczęciu 2. rozdziału gry. Udaj się wówczas do północnej części mapy, a konkretniej w okolicę jeziora Cairn Lake. Będzie tam niewielka chata, do której musisz wejść. W środku rozejrzyj się pod jednym z łóżek, a znajdziesz niewielką skrzynkę. W środku odkryjesz mapę.

Drugą mapę namierzysz kawałek na zachód od Saint Denis oraz na północ od Rhodes. Jest tam miejsce zwane Face Rock – oznaczyliśmy je na powyższym obrazku. Dojedź tam, a następnie uschnięte drzewo. Przyjrzyj mu się, a dostrzeżesz dziurę. To w niej będzie dokument.

Po trzecią mapę musisz udać się na wschód od Van Horn. Dotrzyj do wskazanego miejsca, a u celu wypatrz coś w rodzaju oka na ziemi. W jego środku będzie kupka kamieni, a pośród nich mapa.

Mając ostatnią mapę, musisz udać się do kolejnej miejscówki – na południu od Annesburga. Chodzi o tzw. Elysian Pool. Będzie tam jaskinia ukryta pod wodospadem. Wejdź oczywiście do niej i brnij przed siebie.

Kiedy dojdziesz do lokacji, w której przed sobą zobaczysz spadek w dół – skorzystaj z niego, a potem idź przed siebie, trzymając się prawej strony. Znajdziesz w ten sposób niewielki otwór w ścianie – przejdź przez niego.

Po drugiej stronie idź znowu przed siebie – powoli! Dojdziesz w ten sposób do kolejnej przepaści. Nie zeskakuj na dół, a zamiast tego skręć w lewo, rozpędź się i przeskocz nad rozpadliną. Idź potem przed siebie, aż znajdziesz kupkę kamieni, a pośród nich 4 sztabki złota. Wymień je u pasera na 2000 dolarów.

Uwaga: Aby wyjść na zewnątrz, trzymaj się prawej strony skarpy, którą zjechałeś przed momentem, a potem wspinaj się po półkach również z prawej strony. Po wyskoczeniu na nie, idź przed siebie, aż wrócisz do miejsca, którym wszedłeś do jaskini.

Jeśli masz problemy z przemierzeniem jaskini, spójrz na poniższy film. Przedstawimy w nim drogę zarówno w kierunku skarbu, jak i powrotną - prowadzącą do wyjścia.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1931 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?