Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (15)Kupię (12)

Legendarne zwierzęta - wiki Red Dead Redemption II


Legendarne zwierzęta to dodatkowa aktywność dostępna w grze Red Dead Redemption 2. Sposób złapania każdego ze zwierząt znajdziecie w ramach niniejszej sekcji. Zawarliśmy tu nie tylko lokalizacje każdego ze zwierząt na mapie, ale również porady, które ułatwią ich złapanie. Poszczególnie podstrony wzbogaciliśmy również filmami.

Legendarne zwierzęta za każdym razem tropisz, zabijasz i skórujesz mniej więcej w ten sam sposób. Nie ma tu większej filozofii ani dopasowywania uzbrojenia. Nie musisz się też obawiać o to, że upolowane zwierzę da Ci gorszej jakości trofea, jeśli zlikwidujesz je przy pomocy strzelby, a nie łuku i strzały. Trofeum jest za każdym razem takie samo.

Jeśli chodzi o tropienie, po dotarciu do obszaru, na którym grasuje legendarne zwierzę (zobaczysz powiadomienie na ekranie), skorzystaj z orlego wzroku, aby znaleźć pierwsze ślady. Może to być futro, odchody, jakieś resztki jedzenia itd. Każdy z tych tropów będzie oznaczony złotą "chmurką". Kieruj się na nią i zbadaj ślad, aby rozpocząć tropienie właściwe. Punkt po punkcie namierzysz wreszcie cel, co pozwoli Ci go zlikwidować (najlepiej przy pomocy solidnego karabinu oraz precyzji - umiejętności spowalniającej bieg czasu i ułatwiającej celowanie.

Legendarne zwierzęta w Red Dead Redemption 2:

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 5 razy   ●   zmienił(a): 1560 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?