Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Zapach świeżej farby - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Zapach świeżej farby otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej spory fragment na północ od Saint Denis, w miejscu zwanym Faktorią Van Horn. Nieznajomy pojawia się tam dopiero w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Po dotarciu do wskazanego obszaru, zejdź z konia i wejdź do baru. Będzie tam stała kobieta, Marjorie, z którą musisz porozmawiać. Dowiesz się wówczas, że kobietę ktoś zdradził, a po chwili będziesz musiał walczyć z przerośniętym dzieciakiem o imieniu Bertram.

Pojedynek nie będzie na szczęście wyjątkowo trudny, a po zwycięstwie obejrzysz jeszcze jeden przerywnik. Dowiesz się z niego, że jakiś Magnifico ich zdradził, a konkretniej Marjory. Poprosi Cię ona, abyś go odnalazł.

Ruszaj zatem do wskazanego na mapie miejsca, aby odszukać niewielkie obozowisko. Zbliż się do niego, aby obejrzeć scenkę przerywnikową. Po niej Magnifico zacznie uciekać, a ty biegnij za nim, kierując się wybuchami.

Dobiegniesz w ten sposób na polankę, którą będziesz musiał przeszukać. Wreszcie dostrzeżesz mężczyznę na drzewie – zbliż się do niego i posłuchaj co ma do powiedzenia, po czym znowu biegnij za wybuchami.

Wreszcie znowu obejrzysz przerywnik – po tym, jak przekroczycie tory. Po scence misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1244 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?