Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Wiejskie marzenia - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Wiejskie marzenia rozpoczynasz podczas rozmowy z Dutchem – czynisz to w obozowisku niedaleko Saint Denis. W trakcie scenki przerywnikowej poznasz plan Dutcha. Okaże się, że chce on sprzątnąć Angelo Bronte. Innej możliwości nie widzi.

Po scence idź i jedź za Dutchem. Dotrzecie w ten sposób do wioski, w której mieszka Thomas. Odpali się tam scenka przerywnikowa, podczas której Dutch umówi się z mężczyzną na pewną przysługę. Będzie chciał, aby Thomas podpłynął z Dutchem i Arturem do domu Angelo Bronte.

Po scence idź za mężczyznami. Dojdziecie do zbiornika wodnego, a tam będziesz musiał wejść do wody i sprawdzać pułapki na raki. Słuchaj Thomasa, a wszystko będzie w porządku. W pewnym momencie pomóż mu z pułapką, która utknęła w błocie – podejdź do niego i wejdź z nim w interakcję, aby zobaczyć odpowiednią opcję.

Niedługo po wyciągnięciu pułapki okaże się, że macie problemy ze znalezieniem Julesa – Dutch zaproponuje rozdzielenie się. Idź zatem do miejsca wskazanego przez punkt nawigacyjny. U celu przeszukuj okolicę i wołaj zaginionego.

Idź przed siebie, aż natrafisz na drzewo z latarnią. Krzyknij wtedy do mężczyzny, a ten powie Ci o potworze w pobliżu oraz skieruje do miejsca, w którym zostawił łódź – idź zatem po nią, a kiedy się zbliżysz, obejrzysz przerywnik, po którym popłyniecie do doku, po drodze natrafiając na komplikacje, wymagające od Ciebie uratowania Julesa.

Znajdź go więc, weź na grzbiet i pędź z powrotem do łódki. Wejdź na nią i zwróć się w stronę lasu i strzelaj do aligatora – skorzystaj ze skupienia, aby sobie z nim poradzić. Następnie zabandażuj ranę Julesa i przygotuj się na jeszcze jeden atak. Po nim odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1731 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?