Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Cywilizowane społeczeństwo w stylu Valentine - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Cywilizowane społeczeństwo w stylu Valentine otrzymujesz od niejakiego Wujka – możesz z nim porozmawiać po tym, jak docierasz do obozowiska zwanego Horseshoe Overlook. Wujek śpi i będziesz musiał go obudzić, a gdy to zrobisz odpali się scenka przerywnikowa. Po filmie, jedź wozem do Valentine.

Kiedy przejedziesz kawałek, zobaczysz wóz pędzący drogą, a po chwili ujrzysz jak konie go ciągnące się rozpierzchują. Stań wówczas i porozmawiaj z woźnicą, po czym zgódź się na to, by mu pomóc. Po rozmowie idź do białego konia biegającego nieopodal, uspokój go i przyprowadź do wozu. Następnie wsiądź na swój wóz i jedź dalej. W mieście stań w pobliżu stajni, zejdź z wozu i podążaj za wujkiem.

Wejdziecie wspólnie do sklepu, a w nim zacznij się rozglądać. Szukaj kawy, kup ją i wyjdź na zewnątrz. Odpali się wtedy scenka przerywnikowa. W jej trakcie zobaczysz, że Tilly ma kłopoty. Idź do niej i przerwij kłótnię, w którą się wdała. Sytuację powinieneś rozładować bez problemów, a gdy tak się stanie wejdź do hotelu obok i odszukaj Karen.

W środku podejdź do właściciela hotelu i zapytaj o kobietę. Skieruje Cię on do góry, do pokoju 2B. Tam okaże się, że Karen również ma kłopoty. Pobij zadymiarza, przeszukaj go i śmigaj za Karen. Wyjście na ulicę odpali przerywnik. Po nim będziesz musiał ścigać uciekającego przed tobą jeźdźca. Pościg skończy się przy skarpie. Tam będziesz mógł zdecydować czy go zabić czy ocalić mu życie. Jeśli mu pomożesz, w nagrodę dostaniesz pióro.

Cokolwiek zdecydujesz, wsiądź na konia i wróć do Valentine. Podjedź w okolicę hotelu, a będziesz mógł oddać wierzchowca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1600 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?