Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Saint Denis - wiki Red Dead Redemption II


Mimo że Saint Denis to największe miasto w Red Dead Redemption 2, na tutejszym komisariacie znajdziesz tylko dwa listy gończy. Na szczęście zlecenia są dość interesujące i niebezpieczne, co rekompensuje brak kolejnych robótek.

Lindsey Wofford


Pierwszy list gończy w miejscowości Saint Denis dotyczy mężczyzny o imieniu Lindsey Wofford. Tym razem nie musisz starać się doprowadzić zbiega w jednym kawałku, martwy wart jest tak samo dużo. Aby go odnaleźć musisz wybrać się do Mossy Flats – tam widziano go po raz ostatni. Bądź jednak ostrożny, Lindsey to morderca, złodziej i cudzołożnik.

Aby znaleźć delikwenta udaj się na północ od Saint Denis. Znajdziesz tam niewielki fort, który wypada – oczywiście – zbadać. Wejdź zatem do środka jedynym możliwym wejściem i stań za murem po prawej. Dopiero stamtąd rzucaj wyzwania – inaczej będziesz łatwym celem. W pewnym momencie wpadną posiłki, wycofaj się wtedy i stań za murem przy wejściu. Stamtąd pozbądź się wszystkich prócz Wofforda.

Ukryje się on we wieży fortu i będziesz mógł się go pozbyć jako ostatniego. Gdy to zrobisz, ograb wszystkie ciała, po czym podnieś zwłoki Lindsey’a. Zawieź je oczywiście na posterunek policji w Saint Denis.

Gliniarz powie Ci, abyś ciało wrzucił na wóz z tyłu i wrócił po nagrodę.

Anthony Foreman


List gończy na tego zbira pojawia się w Saint Denis dopiero po tym, jak dotrzesz do epilogu oraz wykonasz zadanie fabularne Dochodowe zatrudnienie. Jedź wówczas odebrać zlecenie.

Czytając list gończy dowiadujesz się, że chodzi o mężczyznę o imieniu Anthony Foreman. Pewnym utrudnieniem jest to, że musisz go doprowadzić żywego, a facet jest podobno agresywny. Znajdziesz go prawdopodobnie w tawernie slumsów Saint Denis.

Po lekturze udaj się zatem we wskazane miejsce, a tam wypytaj o informacje barmana. Anthony zacznie wówczas uciekać, a ty musisz go złapać. Chwyć go na lasso, spętaj, umieść na koniu i zawieź na posterunek policji.

Umieść go we wskazanej celi, a potem odbierz nagrodę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1986 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?