Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Ojcostwo dla opornych - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Ojcostwo dla opornych inicjujesz udając się na rozmowę z Abigail Roberts – żoną Johna. Idź zatem do domostwa na famie i wejdź do środka, co odpali przerywnik. W jego trakcie dowiesz się, że niedaleko Blackwater jest ranczo na sprzedaż, które Abigail chciałaby kupić.

Nagle pojawi się Dickens. Poprosi Cię, abyś pojechał do Strawberry i odebrał pocztę dla Gaddesa. Przy okazji musisz też odebrać przesyłkę dla Abigail. Po przerywniku wsiadaj więc na wóz i jedź do Strawberry.

Po drodze obejrzysz scenkę przerywnikową, a wreszcie będziesz na miejscu. Podejdź wtedy pod pocztę i zatrzymaj wóz. Następnie odbierz przesyłki – zrobisz to w ramach krótkiego przerywnika. Gdy dobiegnie on końca, wracaj na ranczo.

W trakcie powrotu odpali się jeszcze jeden przerywnik, a po nim stawisz czoła trójce mężczyzn. Spróbuj z nimi porozmawiać, a gdy nie będzie to możliwe, zabij ich. Po czym wsiądź z powrotem do wozu i kontynuuj podróż.

Gdy dotrzesz na ranczo odpali się scenka przerywnikowa, która zakończy zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1018 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?