Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Kto kiedyś kochał prawdziwie - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Kto kiedyś kochał prawdziwie pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak główny bohater odczytuje list od Mary Linton. Znajduje go na niewielkim stoliku leżącym przy jego łóżku.

Po przeczytaniu listu, udaj się na spotkanie z Mary – znajdziesz ją w niewielkim domostwie na północ od Valentine. Podejście na ganek zainicjuje scenkę przerywnikową. Dowiesz się, że brat Mary, niejaki Jamie, wkręcił się w jakąś sektę, a ty musisz spróbować mu pomóc.

Jamie przebywa gdzieś niedaleko Carmody Dell. Po konwersacji właśnie tam musisz się udać, więc wsiądź na konia i śmigaj do kolejnego znacznika „ML”. To właśnie tam będziesz mógł kontynuować realizację zlecenia.

Obóz sekty zwanej Chelonia znajdujesz na szczycie sporego pagórka. Zejdź tam z konia i podejdź do grupy kultystów. Artur zacznie wówczas rozmawiać z Jamiem. Będzie przynajmniej próbował to zrobić. Chłopak jednak nagle wsiądzie na konia i zacznie uciekać – łap go wówczas.

Kiedy dobiegniesz do torów kolejowych odpali się scenka przerywnikowa. Po niej weźmiesz udział w pojedynku. Tym razem nie chodzi jednak o to, byś zabił przeciwnika. Wyceluj w broń, którą chce popełnić samobójstwo i wybij mu ją z dłoni. Zainicjuje to przerywnik, po którym musisz wrócić z Jamiem do Mary.

Młodego dostarcz na stację kolejową w Valentine. Wejdź do budynku, aby zainicjować scenkę przerywnikową. Po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1393 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?