Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Błąd w dobrej wierze - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Błąd w dobrej wierze otrzymujesz od Molly O’Shea – kobiety przebywającej w Twoim obozowisku. Podejdź do niej i pogadaj, aby zainicjować zlecenie. Nagle pojawi się Wujek i sytuacja odrobinę się zmieni. Po scence podążaj za Wujkiem i dwoma innymi kumplami.

Dotrzecie do miejsca, w którym przejeżdżać ma jakiś dyliżans. Dyliżans pełen kosztowności. Gdy się pojawi na drodze, trzymaj się blisko niego. Kiedy stanie, przeszukaj go i obrabuj. Nagle pojawią się komplikacje i będziesz musiał uciekać, co oczywiście uczyń.

Kiedy dobiegniecie do niewielkiego gospodarstwa odpali się przerywnik. Po nim postępuj wedle wskazówek na ekranie. Nie minie niestety wiele czasu, a rozpęta się zadyma, w trakcie której musisz się bronić.

Wreszcie zacznie płonąć stodoła, a wówczas wyjdź przez dziurę w jednej ze ścian i rozpocznij ucieczkę na piechotę. Kiedy dobiegniecie do głazu, schowaj się za nim i przygotuj się na cichy atak jednego z dwóch bandziorów idących w Twoją stronę.

Niestety zaraz znowu rozpętuje się walka, a ty musisz pomóc kumplom. Gdy to zrobisz, odpali się scenka przerywnikowa. Po niej dostaniesz sporą kasę, a misja dobiegnie końca. Znaczy to, że możesz się zająć kolejnymi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1195 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?