Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Petroglify - wiki Red Dead Redemption II


Kolejna znajdźka, wymagająca sporo czasu i poświęcenia, to petroglify. Aby rozpocząć ich namierzanie, musisz najpierw spotkać niejakiego Francisa Sinclaira. Mężczyzna da Ci zadanie poboczne zatytułowane Geologia dla początkujących, co zainicjuje zbieractwo.

Uwaga: Jeśli nie możesz zbadać jakiegoś petroglifu, upewnij się, że rozpocząłeś misję Geologia dla początkujących. Jeśli tego nie zrobisz, zbadasz tylko 9 z 10 petroglifów. Przy ostatnim nie pojawi się możliwość interakcji.

Po rozmowie z Francisem, możesz rozpocząć namierzanie petroglifów, czyli specjalnych rysunków naskalnych. Już sama nazwa wskazuje, że najczęściej będziesz musiał poszukiwać ich na skarpach, wzniesieniach lub ścianach jaskiń. W sumie wytropić musisz 10 petroglifów, a załączona poniżej mapa powinna Ci to ułatwić.

Aby znaleźć wszystkie petroglify, skorzystaj z naszej interaktywnej mapy świata Red Dead Redemption 2. W menu legendy wybierz odpowiednią znajdźkę i rozpocznij poszukiwania.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 965 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?