Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Zemsta smakuje najlepiej - wiki Red Dead Redemption II


Misję Zemsta smakuje najlepiej inicjujesz po dotarciu na bagna na północ od Saint Denis – czeka tam na Ciebie Dutch, a gdy podejdziesz do niego odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie popłyniecie do posiadłości Angelo Bronte.

U celu biegnij do muru i przeskocz na jego drugą stronę. Idź potem za Johnem i czekaj do momentu, aż będziesz mógł zdjąć dwójkę bandziorów. Zrób to i przygotuj się na konkretną zadymę. Zlikwiduj przeciwników wybiegających z domu, po czym wejdź do posiadłości.

Przestrzel zamek u drzwi i wyważ je, a następnie kontynuuj ostrzał. Najpierw pozbądź się wszystkich na dole, a potem na piętrze. Wreszcie znajdziesz Bronte, a wówczas odpali się przerywnik. Po nim ograb Bronte (ma sporo kasy), weź go na plecy i zanieś Dutchowi.

Pojawią się nagle stróże prawa, więc strzelaj i podążaj za kumplami, niosąc Bronte. Gdy wbiegniesz do portu odpali się przerywnik, po którym wszyscy odpłyniecie. Scenka wreszcie dobiegnie końca, a wtedy zaliczysz też misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 981 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?