Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (13)Kupię (12)

Dolewając ropy do ognia - wiki Red Dead Redemption II


Aby rozpocząć wykonywanie zadania Dolewając ropy do ognia znaleźć musisz Johna Marstona w obozowisku na południe od Valentine – tego, stanowiącego Twoją bazę wypadową. Porozmawiaj z Johnem, a w trakcie konwersacji poruszycie kwestię zatrzymania pociągu i obrobienia go. Twoim pierwszym zadaniem będzie znalezienie wozu-cysterny, zawierającego ropę Cornwalla. Ustaw więc punkt nawigacyjny na odpowiednim miejscu i ruszaj do celu.

Na miejscu musisz wejść na teren fabryki, namierzyć jeden z wozów i po prostu go wykraść. Możesz to zrobić albo wybijając wszystkich, albo włamując się po cichu, kradnąc wóz i znikając bez śladu. Ewentualnie, zrób zadymę, spłosz konie i na spokojnie zabierz wóz, kiedy się oddali.

Pozyskany wóz zawieź we wskazane miejsce, a tam odpali się scenka przerywnikowa. Po niej, będziesz mógł przejść do kolejnego etapu zlecenia. Wymaga to jednak ponownej rozmowy z Johnem – zleceniodawcą.

Po krótkiej konwersacji, musisz udać się do miejsca, w którym zostawiłeś poprzednio wóz. Jeśli nie widzisz od razu punktu nawigacyjnego, zrealizuj najpierw zadanie Rybak ludzi dla Abigail. Dopiero gdy to zrobisz, na mapie pojawi się ikona „J” – udaj się do niej.

Porozmawiaj tam z Seanem, co odpali przerywnik, który dobiegnie końca nocą. Wtedy też rozpocznie się akcja. Wsiądź zatem na wóz i jedź we wskazane miejsce. Podjedź do niego wozem, po czym stań, a odpali się przerywnik.

Po nim zeskocz z wozu i wchodź na pokład pociągu. W środku idź za Johnem i asekuruj go, podczas gdy obrabia podróżujących. Okazyjnie kogoś pobij i cały czas się przemieszczaj. W pewnym momencie, John poprosi Cię, byś poszedł sprawdzić co jest z Seanem – zrób to, odchodząc od Marstona.

Po dotarciu do Seana, przygotuj się na dwa strzały – wyeliminuj osoby, które mu zagrażają. Potem zlikwiduj kolejne. Po wszystkim wejdź do wagonu z bagażem, aby zainicjować kolejny przerywnik. Pojawią się wówczas stróże prawa, co zainicjuje walkę. Wygraj, po czym zacznij uciekać, aby wydostać się poza obszar poszukiwań.

Gdy to zrobisz, obejrzysz jeszcze jedną scenę. Po niej dostaniesz sporo pieniędzy, a misja dobiegnie końca. Na Twojej głowie najpewniej jest grzywna, więc opłać ją jeśli chcesz i zajmij się kolejnymi zleceniami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2246 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?