Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Miły i dobroduszny despota - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Miły i dobroduszny despota rozpoczyna się po tym, jak porozmawiasz z Dutchem po wykonaniu misji Witaj w nowym świecie. Aby je zainicjować, zbliż się do miejsca, w którym przebywa Dutch – to jaskinia u podstaw sporego domu.

Po rozmowie idź za kumplem. Wreszcie, po przejściu przez jaskinię, dotrzecie do stalowych drzwi, a za nimi będzie drabina i kolejny przerywnik. Kiedy dobiegnie końca, znajdziesz się w pobliżu czegoś w rodzaju fortu.

Tam podążaj ponownie za Dutchem, skrywając się przed żołnierzami i postępując wedle poleceń kumpla. Najpierw wyeliminuj dwójkę strażników i schowaj ciała, a potem idź dalej i znowu zaczaj się na strażników – także i tym razem pozbądź się swojego nożem.

Wróć wreszcie do Dutcha i przygotuj dywersję. Przetnij worki z cukrem, po czym zamknij okna. Następnie odkręć zawór przy piecu, wyjdź na zewnątrz i znowu podążaj za kumplem. Nie minie dużo czasu, a budynek z cukrem wybuchnie. Wtedy wyjdź zza zasłony i idź po Javiera. Uwolnij go i broń, uciekając z placówki.

Wreszcie przebiegniecie wszyscy przez rzekę, a wtedy odwróć się i ochraniaj Dutcha – schowaj się za jakimś głazem i strzelaj do żołnierzy. Sprzątnięcie wszystkich zainicjuje scenkę przerywnikową, która automatycznie rozpocznie też misję Piekło nie zna takiej furii.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1288 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?