Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Tumbleweed - wiki Red Dead Redemption II


Do miasta Tumbleweed dotrzyj albo w trakcie przechodzenia albo już po przebrnięciu przez ostatnią misję. Musisz to zrobić na własną rękę albowiem gra w żadnym momencie Cię do tego nie zmusza. W Tumbleweed czekają na Ciebie dwa plakaty ze zbiegami.

Joaquin Arroyo


Aby otrzymać zlecenie na Arroyo wjedź do Tumbleweed i znajdź więzienie. Zobaczysz przed nim scenkę, w której szeryf ukarze członka gangu. Zapowie również, że wszystkimi bandziorami będzie zajmował się podobnie. Po scence zaprosi Cię do swojego biura, a zatem skorzystaj.

W biurze znajdziesz plakat – przeczytaj go, a dowiesz się, że Joaquin Arroyo poszukiwany jest za morderstwo, kradzież i podpalenie. Masz go sprowadzić żywego, a ostatnio widziano go w okolicach Solomon’s Folly – jedź zatem do wskazanego obszaru.

Dotrzesz w ten sposób do niewielkiej posiadłości. Będzie w niej oczywiście grupa bandytów, więc rozkręci się zadyma. Zabij dwóch, a trzeci chętnie zdradzi gdzie znajdziesz Arroyo. Wsiadaj zatem na konia i jedź do nowego miejsca.

Arroyo będzie tam z kilkoma zbirami. Podjedź i zapytaj o Arroyo, a wtedy zacznie on uciekać. Pozbądź się szybko jego kumpli, a poszukiwanego zbiega złap na lasso – nie schodź z konia, aby błyskawicznie zareagować na sytuację.

Po wszystkim załaduj bandziora na swojego konia i jedź do Tumbleweed, aby umieścić go w celi. Wówczas nie zostanie już nic innego, jak odebrać nagrodę.

Esteban Cortez


Zlecenie na Estebana Corteza pojawia się w biurze szeryfa Tumbleweed kilka dni po tym, jak złapiesz Joaquina Arroyo. Kiedy zobaczysz plakat, udaj się do szeryfa i zerknij na tablicę ogłoszeń.

Z listu gończego dowiesz się, że Cortez to jeden z przywódców gangu Del Lobos. Sprowadzić go masz żywego lub martwego, a ostatni raz widziano go przy Gaptooth Breach. Bogatszy o wiedzę, ruszaj do wskazanego obszaru.

Na miejscu usłyszysz wybuchy dochodzące z pobliskiej kopalni. Oczywiście musisz pozbyć się wszystkich tutejszych bandziorów, zarówno tych na zewnątrz, jak i tych w kopalni. Będzie tam też Cortez. Po zlikwidowaniu lub schwytaniu go, weź jego ciało i załaduj na konia, po czym wracaj do szeryfa Tumbleweed.

Zanieś ciało na posterunek, odłóż we wskazane miejsce i odbierz swoją nagrodę, aby zakończyć niniejsze zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2240 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?