Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny wielki aligator - wiki Red Dead Redemption II


Legendarnego wielkiego aligatora znajdujesz na bagnach na północ od Saint Denis. Jest tam jezioro Lagras, a legendarny aligator przebywa w południowej jego części.

Uwaga: Aligatora możesz znaleźć i zlikwidować dopiero po misji Wiejskie marzenia, którą realizujesz w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Legendarny wielki aligator to niełatwy przeciwnik. Weź najpotężniejszą strzelbę, jaką posiadasz, aby się go pozbyć - polecam też snajperkę. Zejdź z konia, odpal umiejętność orli wzrok (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe), po czym zacznij się rozglądać po okolicy.

Zwróć uwagę na złotą "chmurkę" w pobliżu gruntu, wskazującą na potencjalne ślady aligatora. Podejdź i zbadaj je, a na ziemi pojawi się trop, po którym powinieneś podążać, aby znaleźć kolejny ślad. Także i ten zbadaj i znowu podążaj po ścieżce na ziemi.

Wreszcie znajdziesz aligatora, a wówczas bądź bardzo ostrożny, bo to niebywale niebezpieczny i agresywny przeciwnik. Wyciąg więc najpotężniejszą giwerę, włącz umiejętność "precyzja" i zacznij strzelać. Na koniec oskóruj aligatora, aby zgarnąć trofea.

Idź do trapera, aby przygotować z trofeów kilka części garderoby.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1148 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?