Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Najszlachetniejsi z mężczyzn i kobieta otrzymujesz po dotarciu do miasta Valentine i odnalezieniu Nieznajomego, przebywającego w tamtejszej karczmie. W trakcie przerywnika dowiesz się od mężczyzny przy barze, iż pisze książkę na temat pobliskiego, upitego rewolwerowca. Dostaniesz od niego listę innych rewolwerowców, a Twoim zadaniem będzie znalezienie każdego z nich i rozmowa.

Po chwili będziesz na zewnątrz knajpy. Otwórz wówczas torbę (prawy krzyżak) i przyjrzyj się otrzymanym zdjęciom. Na każdym będzie legendarny rewolwerowiec, a z tyłu zdjęcia garść informacji na jego temat. Przeczytaj koniecznie notatki, aby dowiedzieć się gdzie przebywa każda poszukiwana przez Ciebie osoba. To, w jakiej kolejności do nich dotrzesz zależy całkowicie od Ciebie, gra nie narzuca w tym przypadku nic.

.:: Black Belle


Black Belle znajdujesz po dość długiej przejażdżce, na bagnach. Zbliż się do jej domu, a kobieta wyjdzie z niego z bronią. Po scence przerywnikowej, musisz w odpowiednim momencie wcisnąć dźwignię detonatora, a gdy to zrobisz, wyciąg broń i rozpocznij ostrzał.

Po wszystkim obejrzysz kolejną scenkę. Gdy dobiegnie ona końca, zrób Belle zdjęcie, a sprawę z kobietą będziesz mógł uznać za skończoną.

.:: Billy Midnight


Billy Midnight przebywa w mieście zwanym Rhodes – spory kawałek na południe od Valentine. Jedź tam konno, a na miejscu zejdź oczywiście z grzbietu zwierzęcia i zacznij poszukiwać rewolwerowca.

Zapytaj o niego kasjera w budynku stacji kolejowej. Skieruje Cię on do pobliskiego pociągu, a konkretniej do wagonu barowego. Wejdź zatem na pokład maszyny, znajdź wagon barowy i zaczep Midnighta. Po chwili zacznie on uciekać, a zatem biegnij za nim.

Wreszcie go dogonisz, a wówczas odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz wziąć udział w pojedynku. Jego zwycięstwo oznacza, że musisz jeszcze zrobić fotkę, a na koniec wskocz do siodła konia biegnącego obok i zajmij się kolejnym rewolwerowcem (jeśli nie sprzątnąłeś jeszcze wszystkich).

.:: Flaco Hernandez


Uwaga: Przed wyruszeniem za Flaco ubierz zimowe ciuchy i zabierz jedzenie dla konia. Przeprawa nie będzie łatwa.

Po dość długiej przejażdżce na północ, dotrzesz do obozowiska, w którym przebywa Hernandez. Zsiądź tam z konia, weź porządną broń i zbliż się do obozu. Bądź gotowy na to, że zostaniesz zaatakowany.

Wyeliminuj przeciwników, ograb ich ciała, a potem podejdź do pobliskiej chaty i porozmawiaj z Flaco. Odpali się wówczas scenka, po której będziesz musiał stanąć do pojedynku. Po zwycięstwie zrób fotkę poległemu, przeszukaj obóz i zajmij się kolejną osobą.

Uwaga: W chacie Flaco jest skrzynia. Znajdziesz w niej mapę skarbu (Mapa skażonego szlaku 1).

.:: Emmet Granger


Emmet przebywa w niewielkiej posiadłości. Podejdź i porozmawiaj z nim, oczywiście. Okaże się, że Emmet ma dla Ciebie robotę. Musisz wziąć widły i przerzucać gnój. W sumie chodzi o cztery kupki łajna. Gdy je przerzucisz na taczkę, odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej podłóż dynamit pod obornik przed tobą i schowaj się za drzewem. Obejrzyj wówczas kolejny przerywnik, a po nim nauczysz się uczestniczyć w pojedynkach. Zastrzel Emmeta, zrób mu zdjęcie postępując wedle wskazówek na ekranie i zajmij się kolejnym rewolwerowcem, jeśli Emmet nie jest ostatnim.

Po tym, jak pozyskasz wszystkie zdjęcia, musisz poczekać do 4. rozdziału gry. Wtedy bowiem będziesz mógł kontynuować misję udając się na spotkanie z Jimem Callowayem. Udaj się więc do znacznika, który powinien pojawić się w saloonie w Valentine. Jedź zatem do celu, wejdź do przybytku i porozmawiaj z barmanem.

Okaże się niestety, że Calloway jest w Saint Denis. Jedź więc do miasta i do wskazanego punktu na mapie. Zapytaj strażnika o Callowaya, a dowiesz się, że znajdziesz go na pokładzie obserwacyjnym – uprzejmy strażnik nawet Cię do niego zaprowadzi, co zainicjuje przerywnik.

W jego trakcie dowiesz się, że Calloway ma problemy emocjonalne. Aby poprawić jego samopoczucie, musisz zorganizować pojedynek z niejakim Slimem Grantem. Ruszaj więc do wskazanego na mapie miejsca, spory kawałek na północ od Saint Denis.

U celu zejdź z konia i wejdź do biura szeryfa. Zapytaj tam o Slima Granta, a dowiesz się, że od dłuższego czasu go nie ma. Pojechał do pobliskiego obozu bandytów i nie wrócił. Jako że nie masz wyjścia, udaj się do wskazanego na mapie obszaru.

Do obozowiska zakradnij się po cichu. Wybij wszystkich bandziorów, po czym uwolnij szeryfa. Załaduj go potem na konia i jedź na miejsce spotkania z Callowayem. U celu ściąg Granta z grzbietu konia i rzuć go u nóg Levina, co zainicjuje scenkę przerywnikową.

Po niej będziesz musiał się zmierzyć z Callowayem. Po zastrzeleniu go obejrzysz scenkę przerywnikową, która zakończy całą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 4672 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?