Red Dead Redemption II

ObserwujMam (31)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Nie szukaj rozgrzeszenia - wiki Red Dead Redemption II


Znacznik misji Nie szukaj rozgrzeszenia pojawia się w Annesburgu pod koniec piątego lub na początku szóstego rozdziału. We wskazanym obszarze znajdź Edith i porozmawiaj z nią.

Po konwersacji musisz udać się do kopalni i podejść do górników dokuczających synowi Edith. Obejrzyj przerywnik, a następnie pobij brygadzistę. Gdy to zrobisz, obejrzysz jeszcze jedną scenkę, a pierwszy fragment zadania dobiegnie końca.

Nieco później na mapie znowu pojawi się znacznik Edith Downes. Udaj się więc do wskazanego miejsca, a znajdziesz tam syna Edith. Archie powie Ci, że jego matka nie chce pieniędzy, że woli pracować.

Pójdziesz ją zatem odnaleźć. Kiedy dotrzesz w pobliże mostu, włącz orli wzrok i poszukaj śladów, a potem idź po nich, aż znajdziesz kobietę i towarzyszącego jej mężczyznę. Odpali się tam scenka przerywnikowa.

Po niej porozmawiaj z Edith i przekonaj ją do odejścia. Następnie zawieź do Annesburga. Odpali się tam jeszcze jeden przerywnik, a gdy dobiegnie on końca, zakończysz też zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 994 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?