Red Dead Redemption II

ObserwujMam (28)Gram (14)Ukończone (8)Kupię (13)

Witaj w nowym świecie - wiki Red Dead Redemption II


Pierwsza misja piątego rozdziału gry, Witaj w nowym świecie, odpala się niejako automatycznie. Zaczniesz na plaży. Wstań zatem przy pomocy lewej gałki analogowej i brnij przed siebie.

Wreszcie obraz zrobi się ostry, a wtedy przejmiesz normalną kontrolę nad Arturem. Idź zatem dalej do przodu, aż dostrzeżesz dym z ogniska – będzie tam Dutch. Zbliż się do obozowiska, a ujrzysz przerywnik.

Nagle pojawią się żołnierze i skują wszystkich w kajdany. Idź wtedy w rzędzie we wskazanym kierunku. Do momentu, gdy na ekranie znowu pojawi się scenka przerywnikowa, a w jej trakcie lokalni mieszkańcy.

Po przerywniku kontynuuj podróż. Przynajmniej do chwili, gdy w Twoje ręce wpadnie broń. Wystrzelaj wtedy wszystkich strażników, a kiedy to zrobisz, obejrzysz jeszcze jeden filmik. Jego koniec oznaczał będzie konieczność jeszcze jednego pojedynku. Zwycięstwo zapewni Ci chwilowy spokój, a także koniec niniejszej misji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 913 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?