Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Uroki tytoniu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Uroki tytoniu rozpoczynasz rozmawiając z Hoseą Matthewsem – przebywa on w posiadłości Braithwaite’ów. Udaj się więc do niej, przy bramie raportując po co tu jesteś.

Po przejechaniu przez bramę, wejdź do domostwa, gdzie odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz wyjść na zewnątrz, wsiąść na wóz i pojechać do Caliga Hall, czyli posiadłości konkurencyjnej dla rodziny Braithwaite’ów. Na miejscu masz spalić pole tytoniu.

Jadąc do celu, schowaj się na wozie i obserwuj rozmowę Seana ze strażnikiem. Po chwili znowu będziesz jechał, ciągle w ukryciu. Wreszcie odpali się scenka przerywnikowa, podczas której zaparkujesz wóz w stodole.

Wyjdź wówczas z ukrycia i po cichu wyeliminuj strażnika. Następnie obejrzyj jeszcze jeden przerywnik, a po nim idź za Seanem. Kiedy pozbędzie się on pobliskiego strażnika, wejdź na pole i zacznij rozlewać bimber.

Po tym, jak polejesz wszystkie pola, wracaj do stodoły. Sean poleje ją bimbrem, a ty wyjdź na zewnątrz, weź ognistą butelkę i spal budynek. Następnie podpal pola i broń się, bo pojawią się strażnicy. Podążaj też cały czas za Seanem.

Dobiegniecie wreszcie do wozu. Postępując wedle wskazówek na ekranie, odepnij konia, a potem wejdź na niego i gnaj przed siebie. Wreszcie się zatrzymacie, a wówczas będziesz mógł wybrać czy chcesz wrócić automatycznie do obozowiska, czy samodzielnie to zrobisz.

Cokolwiek zdecydujesz, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1410 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?