Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Co w nas najlepsze - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Co w nas najlepsze rozpoczynasz udając się do obozowiska w pobliżu Annesburga i rozmawiając z Dutchem. Znajdziesz go w namiocie, a konwersacja z nim inicjuje scenkę przerywnikową.

Uwaga: Przed przystąpieniem do tej misji warto ukończyć zadania poboczne Prawdziwa miłość oraz Nie szukaj rozgrzeszenia. Potem będą one niedostępne!

Po niej ruszasz na ostatnią misję rabunkową, po której macie mieć wystarczająco dużo kasy, by wreszcie uciec i być wolnymi. Jedź zatem za Dutchem, przynajmniej początkowo, albowiem w pewnym momencie odłączysz się od głównej ekipy i pojedziesz z Johnem.

Na miejscu weź dynamit z pobliskiego wozu i wróć na konia, po czym jedź dalej z Johnem, aż do momentu, kiedy odpali się scenka przerywnikowa. Po niej będziesz znowu ze wszystkimi, a zatem kontynuuj podróż.

Po dotarciu na stację w Saint Denis posłuchaj poleceń Dutcha, wróć na konia i pędź za maszyną. Zrównaj się z nią i wskocz na jeden z wagonów. Wyciąg wtedy broń i zacznij iść do przodu, eliminując napotkanych przeciwników (uważaj by nie spaść!).

W pewnym momencie w wagonie wybuchnie pożar, a wówczas poczekaj aż zrówna się z Tobą Dutch. Wskocz na jego konia i poczekaj aż miniecie płonący wago. Wtedy możesz wskoczyć z powrotem na pokład pociągu i kontynuować, najpierw jednak zamontujesz działko na statywie i ostrzelasz pościg.

Gdy pozbędziesz się atakujących, idź dalej do przodu pociągu. Kiedy podbiegniesz do opancerzonego wagonu, skorzystaj z dynamitu, aby go przymocować do jednej ze ścian, a następnie podpal lont lub odsuń się i strzel. Mając wejście, skorzystaj z niego. Obejrzysz wtedy scenkę przerywnikową, po której będziesz musiał zeskoczyć z wagonu i obejrzeć jeszcze jeden filmik. Jego finał zakończy też niniejszą misję i zainicjuje zadanie Krew, śmierć i odkupienie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1774 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?