Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Magicy dla sportu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Magicy dla sportu rozpoczynasz po rozmowie z Dutchem przebywającym aktualnie w obozowisku. Dutch będzie chciał, abyś udał się do Trelawny’ego i dowiedział się co wie.

Najpierw idź porozmawiać z Charlesem, będzie Ci kontynuował bowiem w tej misji. Następnie wsiądź na konia i śmigaj do Rhodes. Po dotarciu do celu, okaże się, że ktoś tu był przed Tobą. Wejdź do środka karawany i sprawdź ją. Zainteresuj się jedzeniem, łóżkiem oraz łazienką.

Wsiądź potem na konia i jedź po śladach (korzystaj ze zmysłu sokolego oka). Dotrzesz w ten sposób do dwójki mężczyzn, porozmawiaj z nimi. Konwersacja zakończy się walką, po której musisz przesłuchać jednego z łowców nagród.

Dowiesz się, że Trelawny został zabrany do chaty nieopodal. Wsiądź zatem na konia i jedź tam. W pobliżu chaty odpali się scenka przerywnikowa, po której dogonić musisz trójkę łowców nagród. Uciekną w pola kukurydzy, obserwuj więc wylatujące ptaki, aby ich namierzyć.

Ostatni niestety będzie cwańszy, ale mimo wszystko poradzicie sobie z nim, kiedy odpali się przerywnik, podczas którego Arthur będzie duszony. Nagle rozlegną się strzały, a wtedy idź do pobliskiej stodoły, eliminując przeciwników.

Mając ich za sobą, wróć do Trelawny’ego. Zbliż się do niego, a obejrzysz scenkę przerywnikową. Po niej, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1304 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?