Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Sodoma? Powrót do Gomory - wiki Red Dead Redemption II


Misję Sodoma? Powrót do Gomory inicjujesz rozmawiając z Billem Williamsonem w obozie. Podczas scenki przerywnikowej dowiesz się, że chodzi o napad na bank.

Uwaga: W trakcie przerywnika dowiesz się o dłużniku, którym musisz zająć się dla Straussa. Chodzi o misję Lichwiarstwo i inne grzechy.

Po obejrzeniu filmu, ruszaj za Billem do celu – banku w mieście Valentine, w którym wcześniej zrobiłeś konkretną zadymę. Na miejscu zejdziesz z konia i resztę drogi pokonasz na piechotę. Karen wejdzie do banku, a ty stań przy drzwiach i czekaj.

Wejdź wreszcie do banku, a potem za drzwi do kasjera. Wyceluj bronią w niego, aby otworzył sejf (możesz go też uderzyć raz lub dwa razy), po czym wejdź do sejfu. W środku zdecyduj czy chcesz się włamać do skrytek czy je wysadzić (podłóż dynamit na wszystkich od razu, a potem podpal jeden lont). Cokolwiek zdecydujesz, wreszcie dostaniesz się do pieniędzy – ograb wszystkie skrytki i wróć do kumpli.

Odpali się wówczas scenka przerywnikowa, a po niej rozkręci się zadyma. Biegnij wówczas ulicami w stronę koni, jednocześnie strzelając do przeciwników. Po wejściu na grzbiet poczekaj na kumpli, a gdy wszyscy będą gotowi, uciekaj. Wreszcie uda Ci się zgubić stróżów prawa, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej jedź na farmę Downesów i porozmawiaj z nimi - chodzi o robotę dla Straussa.

Kiedy scenka z Downesami dobiegnie końca, automatycznie wrócisz do obozowiska, co zakończy całe zlecenie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1440 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?