Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Legendarny wilk - wiki Red Dead Redemption II


Legendarny wilk przebywa w północnej części mapy, kawałek na zachód od Bacchus Station, w pobliżu Cotorra Springs. Jedź zatem do wskazanego obszaru i pokręć się trochę po nim, aby zobaczyć powiadomienie o tym, iż wkroczyłeś na teren legendarnej zwierzyny. Weź wtedy ze sobą jakiś karabin albo któryś z mocniejszych pistoletów i ruszaj na poszukiwania zwierzęcia.

Tropienie zaczynasz od odpalenia orlego wzroku (wciśnij jednocześnie obie gałki analogowe). Z jego pomocą znajdź złotą "chmurkę" - czyli specjalny znacznik nad ziemią, informujący Cię o tym, że jest tam coś, czemu warto się przyjrzeć. Zbliż się wtedy do wskazanego obszaru i zbadaj futro, połamane patyki, resztki jedzenia czy cokolwiek innego tam będzie.

Na ziemi dostrzeżesz wtedy trop, który powinien Cię zaprowadzić do kolejnego śladu, a tam cały proces będziesz musiał powtórzyć. Rób to do momentu, gdy wreszcie zobaczysz wilka - zbliż się do niego ostrożnie (jest niebezpieczny), wyciąg broń, włącz tryb precyzji i zacznij strzelać.

Jeśli wilk zwrócony jest do Ciebie tyłem, oddaj jeden strzał normalnie, a kiedy obróci się łbem w Twoim kierunku, włącz precyzję i strzelaj w jego łeb. W ten sposób dość szybko i sprawnie pozbędziesz się zwierzaka. Będziesz go mógł następnie oskórować, a z trofeów przygotujesz dwa fragmenty garderoby (kamizelkę oraz coś w formie spodni). Do obu niestety potrzebujesz dodatkowe składniki.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1388 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?