Red Dead Redemption II

ObserwujMam (31)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Prawdziwa miłość - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie to inicjujesz po tym, jak docierasz do Caliga Hall i zaczynasz zbierać informacje na temat niejakich Grayów – jednej z najważniejszych rodzin w okolicy miasta Rhodes.

Udaj się więc do wskazanego miejsca, a tam wejdź na teren sporej posiadłości, przy wejściu mówiąc o co chodzi. Za bramą pospaceruj po terenie i popytaj pomoc o wskazówki. Dowiesz się gdzie znaleźć Beau Graya, tutejszego pana.

Beau przebywa za drewutnią. Odszukaj go i porozmawiaj z nim. Zbyt wiele się nie dowiesz, ale otrzymasz kolejną robótkę – musisz dostarczyć list i prezent od Beau pewnej kobiecie. W tym celu udaj się do posiadłości Braithwaite’ów.

U celu znaleźć musisz Penelope – zrób to jednak ostrożnie, unikając strażników. Najłatwiej dotrzeć do dziewczyny od strony południowej, skrywając się w krzakach. Penelope będzie na nabrzeżu. Zbliż się do kobiety, a odpali się scenka przerywnikowa.

Dostaniesz w jej trakcie wiadomość zwrotną dla Beau – idź ją oddać mężczyźnie, ale bardzo ostrożnie opuść najpierw posiadłość Braithwaite’ów. Najlepiej drogą, którą tu dotarłeś. Na miejscu porozmawiaj z Beau, a następnie wsiądź na konia i jedź za nim.

Dotrzecie razem do większej grupy kobiet – sufrażystek. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. Po niej wsiądź na wóz i jedź do banku. Tam ponownie obejrzysz krótką scenkę. W jej trakcie będziesz musiał interweniować. Odciągniesz Beau od tłumu, a wtedy wsiądź na konia i jedź za młodzieńcem.

Dojedziecie do jakiś ruin, a wtedy odpali się przerywnik. Po nim dostaniesz nagrodę, a misja dobiegnie końca, przynajmniej jej główny wątek. Później będziesz bowiem w stanie kontynuować zlecenie w ramach misji pobocznej Prawdziwa miłość - część V.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1707 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?