Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Błogosławieni pokój czyniący - wiki Red Dead Redemption II


Misję Błogosławieni pokój czyniący inicjujesz podczas rozmowy z Micah Bellem – przebywa on w obozowisku. Rozmowa rozpocznie oczywiście scenkę przerywnikową. Po niej wsiadaj na konia i jedź za Dutchem oraz Micah.

Wreszcie dotrzecie do celu, a tam znaleźć musisz sobie miejsce odpowiednie do tego, aby kontrolować okolicę przy pomocy karabinu snajperskiego. Najpierw jednak spójrz przez swoją lornetkę. Odpali się wtedy przerywnik.

Po nim sytuacja lekko się skomplikuje, a ty uciec musisz z rąk O’Driscollów. Niestety nie powiedzie się to, choć mimo ran nie zginiesz i nadal będziesz oglądał przerywnik. Gdy się skończy, zacznij się huśtać, aby pochwycić metalowy pilnik. Dzięki niemu, uda Ci się wreszcie uwolnić.

Postępuj następnie wedle wskazówek na ekranie, aby pozbyć się kuli i zasklepić ranę. Nagle w piwniczce pojawi się bandzior, zabij go po cichu, a potem wyjdź na zewnątrz. Kucnij wychodząc i zmierzaj w kierunku konia. Obejdź pobliski dom, zbliż się do zwierzęcia i zacznij uciekać.

Zwracaj uwagę na wskaźniki na mapie, aby minąć wszystkie patrole. Gdy to zrobisz, dotrzyj na spokojnie do swojego obozowiska. Stanie się to niejako automatycznie, kiedy przekroczysz pewien fragment biegu. Odpali się też wtedy przerywnik. Po nim misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1268 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?