Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Jak się ma miękkie serce - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Jak się ma miękkie serce otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej w południowo-wschodniej części miasta Rhodes. Znajdziesz ją tam w trakcie trwania trzeciego rozdziału gry, choć nie ma w tym przypadku konkretnego momentu. Kręć się tu po prostu okazyjnie.

Na miejscu porozmawiaj z mężczyzną siedzącym na skrzyni, a dowiesz się, że został on niedawno okradziony. Grupa bandziorów skradła jego wóz z zapasami, a jemu cudem udało się ujść z życiem. Zaoferujesz oczywiście swoją pomoc.

Po przerywniku dowiesz się gdzie mniej więcej szukać wozu. Chodzi o miejsce zwane Macomb’s End. Wsiadaj więc na swojego konia i pędź do wskazanego obszaru. Nie zostaniesz tam mile przywitany, więc wyciąg broń i strzelaj.

Wreszcie dostrzeżesz też wóz lekarza, na który musisz wsiąść i wrócić z nim do nieznajomego – po drodze ubijając kolejnych bandziorów. W Rhodes odpali się scenka przerywnikowa, a gdy dobiegnie ona końca, zakończysz też całe zadanie, otrzymując nagrodę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 978 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?