Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (17)Ukończone (9)Kupię (13)

Więzy, które nas łączą - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Więzy, które nas łączą otrzymujesz od nieznajomej osoby, przebywającej w Rhodes. Pojawia się ona tam dopiero w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego.

Na miejscu natrafisz na dwójkę więźniów, którzy będą się ze sobą bić. Black i White – tak się zwą – poproszą o pomoc. Będą chcieli, abyś poszedł do miasta i usunął listy gończe. Po konwersacji to właśnie zrób.

Wejdź do Rhodes i dotrzyj na pocztę. W środku będzie list gończy – jeden z kilku w całym mieście, a zatem zacznij je zwiedzać i usuwać listy:

  • Drugi list będzie na słupie niedaleko sprzedawcy broni i banku – będzie wisiał za mieszkańcem, z którym musisz zagadać. Podjudź go, aby rozpoczął walkę, a wtedy go pokonaj i weź list.
  • Trzeci list będzie nieco dalej, na tablicy widniejącej na ścianie biura szeryfa.
  • Czwarty plakat będzie kawałek dalej, na skrzyżowaniu w mieście – przyjrzyj się słupowi.
  • Piąty plakat będzie w rękach łowcy nagród, na którego natrafisz idąc do przodu główną ulicą. Jako że nie będzie on chętny do oddania plakatu, poczekaj aż wyjedzie za miasto i go zaatakuj.

Mając wszystkie plakaty, wróć do zbiegów. Odpali się tam scenka przerywnikowa, po której będziesz mógł zdecydować co zrobić – spalić plakaty, czy oddać zbiegów w ręce szeryfa.

Jeśli nie odprowadzisz zbiegów do więzienia, po jakimś czasie znowu ich spotkasz. Porozmawiaj z nimi w ich niewielkim obozowisku, a dowiesz się, że mają kłopoty i potrzebują Twojej pomocy. Chodzi o to, że zjedli jakieś niejadalne grzyby, a nie mają lekarstwa. Jeśli jakieś masz, oddaj je mężczyznom, a kolejny etap misji dobiegnie końca.

Ostatni rozdział niniejszego zlecenia otrzymasz niedaleko Little Creek. Black i White będą tu w niewielkiej chatce – zbliż się do niej, a obejrzysz krótką scenkę przerywnikową. Po niej misja dobiegnie końca i wreszcie z nietypową dwójką się nie spotkasz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2042 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?