Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Bitwa o Shady Belle - wiki Red Dead Redemption II


Misja Bitwa o Shady Belle rozpoczyna się samoczynnie, kiedy końca dobiega zadanie Krwawe zatargi, stare i nowe. Wstępem do niej jest dość długa scenka przerywnikowa.

Gdy filmik dobiegnie końca, wsiadaj na konia i jedź do Shady Belle – to właśnie tam ma zamiar przenieść się Twój gang. Najpierw jednak musisz dokładnie rozpoznać okolicę i określić czy jest bezpieczna.

U celu zostaw konia i kontynuuj zwiedzanie na piechotę – chodzi o sprawdzenie czy posiadłość jest pusta i bezpieczna. Szybko okaże się, że nie brakuje tu szubrawców, których musisz się pozbyć. Wejdź zatem do domu i zacznij podążać ostrożnie do przodu.

Po tym, jak pozbędziesz się wszystkich, wróć do Johna. Wspólnie posprzątać musicie ciała, wrzucając je do pobliskiego bagna. W ten sposób postąpić musisz ze wszystkimi ciałami w posiadłości. Przenieś jeszcze jedno – dowolne – a resztę gra wykona automatycznie, odpalając przerywnik.

Po nim jedź z Dutchem do Saint Denis. Kiedy odpali się tam scenka przerywnikowa, misja dobiegnie końca, tak samo trzeci rozdział gry, zatytułowany po prostu Saint Denis.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1092 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?