Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Noc pełna rozpusty - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Noc pełna rozpusty inicjujesz rozmawiając z Josiah Trelawnym w mieście Saint Denis. Znajdziesz go za zakładem krawca, na rogu ulicy. Po krótkiej rozmowie idź za nim do budynku.

W środku przejrzyj katalog trzyczęściowych garniturów (w sumie będzie tylko jeden) i nabądź ten proponowany przez krawca – jedyny w ofercie, by wyszło. Następnie idź za Trelawnym. Dojdziecie do golibrody, a u niego zrób porządek z włosami i zarostem.

Po strzyżeniu idź do powozu. Wsiądź na pokład i ciesz się z przejażdżki. W jej trakcie dowiesz się o niejakim Desmondzie – Twoim celu. Na miejscu, wyjdź z wozu i idź za Trelawnym na pokład parowca. Gdy to zrobisz, odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej usiądź do stołu do pokera. Grając, zerkaj na Straussa, który będzie Ci pokazywał czy grać czy spasować. Po rozpoczęciu spasuj, a po chwili będziesz grał sam z Desmondem. Spójrz na Straussa i jeśli pokazuje by grać, podbij stawkę. Po czekaj na ruch przeciwnika i powtórz proces.

Pozwoli Ci to zwyciężyć – pierwszą rozgrywkę i zainicjuje przerywnik. Po nim zagrasz o zegarek. Znowu patrz na Straussa przed jakimkolwiek ruchem. Także i tym razem zwyciężysz, co zainicjuje przerywnik. Po nim pójdziesz po zegarek na górę.

Po tym, kierownik stołów otworzy sejf, podejdź i zabierz mu broń, a następnie obrabuj sejf. Niestety sytuacja się lekko skomplikuje i będziesz musiał strzelić. Po wszystkim idź za Javierem, aż znajdziecie Trelawnego przy barze, co zainicjuje przerywnik.

Po nim będziesz musiał się bronić i uciec z pokładu parowca. Strzelaj więc i biegnij za kumplami, aż wskoczycie wszyscy do wody i obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Gdy dobiegnie ona końca, to samo stanie się z misją.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1689 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?