Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Kim do diabła jest Leviticus Cornwall? - wiki Red Dead Redemption II


Misja Kim do diabła jest Leviticus Cornwall? rozpoczyna się automatycznie po tym, jak końca dobiega zadanie Co następuje po początku. Najpierw obejrzeć musisz scenkę przerywnikową, a po niej jechać będziesz konno.

Wreszcie dotrzesz do celu, a tam będziesz musiał zjechać z wzniesienia (ścieżką po lewej) i sprawdzić jak radzi sobie Bill. Okaże się, że przydałaby mu się pomoc. Zejdź więc z konia i podnieś szpulę do detonatora. Przymocuj lont do przełącznika, po czym wróć na wzniesienie.

Przykryj twarz chustą, a odpali się kolejny przerywnik. Po nim biegnij za kumplami i zeskocz na pokład pociągu. Wciąg następnie kumpla do góry i idź przed siebie, w stronę lokomotywy – oczywiście walcząc. Zrób to względnie szybko, bo Lenny zostanie w pewnym momencie pojmany przez maszynistę, a ty będziesz musiał mu pomóc.

Zlikwidowanie maszynisty zainicjuje kolejny przerywnik. Po nim będziesz musiał stawić czoła kolejnym przeciwnikom. Pozbądź się bandziorów i ograb ich ciała, po czym dołącz do reszty ekipy. Włączy się wówczas następna scenka. Strzelaj po niej do wagonu, a potem zabierz dynamit i podejdź do pociągu, by go podłożyć. Podpal lont i odsuń się. Po wybuchu wejdź do środka wagonu i przeszukaj go.

Zainteresuj się regałem na końcu. Otwórz szafkę, a znajdziesz skrzynię. Także i ją otwórz, aby zdobyć obligacje. Mając ją, wyjdź z pociągu i dołącz do gangu. Obejrzysz wtedy następną scenkę. Po niej musisz zdecydować co zrobić ze strażnikami. Niezależnie od decyzji, idź do lokomotywy i włącz ją. Po chwili z niej wyskoczysz i pojedziesz konno do swoich – wszystko w ramach przerywnika. Po nim misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1628 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?