Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Amerykański jad - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Amerykański jad jest ostatnim w ramach głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. Aby je zainicjować, musisz udać się do domu i porozmawiać z rodziną. Zainicjuje to oczywiście scenkę przerywnikową.

W jej trakcie na ranczu pojawi się Charles oraz Sadie. Dowiesz się, że Sadie znalazła Micah. Gdy scenka dobiegnie końca, wsiądziesz na konia i pojedziesz do Strawberry. Na miejscu odszukać musisz we wskazanym obszarze niejakiego Cleeta.

Dostrzeżesz go raczej od razu, a wtedy zacznij pogoń. Wreszcie Sadie go złapie, a ty możesz podejść i nieco go poturbować, aby dowiedzieć się gdzie jest Micah. Jako że nie będzie chętny do rozmowy, zaciąg go pod szubienicę i zawiąż mu na szyi supeł. Pociąg następnie lekko za dźwignię, a Cleet zacznie gadać. Nim ruszycie dalej, będziesz mógł zdecydować czy go oszczędzić czy powiesić.

Uwaga: Jeśli oszczędzisz Cleeta, Sadie i tak go zlikwiduje.

Wsiądź następnie na konia i jedź do miejsca, które wskazał Cleet – zrobisz to w ramach scenki przerywnikowej. Wreszcie przejmiesz kontrolę nad Johnem, a wtedy kontynuuj podróż. Po chwili ostrzela Was snajper i będziesz musiał się ukrywać, jednocześnie brnąc do góry. Kiedy zbliżysz się na dobrą odległość, zlikwiduj snajpera i wróć do Charlesa.

Po krótkiej rozmowie z nim, idź dalej w górę zbocza, wybijając wrogów. W pewnym momencie odpali się kolejna scenka, w trakcie której Sadie zostanie dźgnięta nożem. Po filmiku będziesz musiał iść znowu dalej, walcząc z kolejnymi bandziorami.

Po niełatwej przeprawie, dotrzesz do obozowiska bandziorów, a tam przeszukuj dokładnie kolejne budynki i wybijaj przeciwników. Finalnie uda Ci się znaleźć Micah, co zainicjuje scenkę przerywnikową, po której będziesz musiał pokonać niegdysiejszego kompana.

Schowasz się za zasłoną i próbuj strzelać – nie przejmuj się niepowodzeniami, bo wreszcie pojawi się Sadie. Będzie tu też Dutch i sytuacja mocno się skomplikuje. Gdy odzyskasz kontrolę nad Johnem, spójrz na Dutcha, a potem na Micah itd. Postępuj wedle poleceń na ekranie.

Wreszcie oddasz kilka strzałów w kierunku Micah, kończąc pojedynek oraz inicjując jeszcze jeden przerywnik – ten ostatni. Koniecznie poczekaj też na scenkę po napisach końcowych, jeśli chcesz poznać pełne zwieńczenie opowieści. Po scence zadanie dobiegnie końca.

Uwaga: Red Dead Redemption 2 to prequel, a zatem kontynuację opowieści Johna Marstona poznasz ogrywając pierwsze Red Dead Redemption.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2420 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?