Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

I będąc w drodze, prawił o wybaczaniu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie I będąc w drodze, prawił o wybaczaniu rozpoczynasz w trzecim rozdziale, po tym, jak porozmawiasz z Lennym w obozie. Dowiesz się o bandzie ukrywającej się gdzieś w pobliskich lasach. Jako że to dilerzy broni, mogą mieć całkiem sporo kasy.

Po konwersacji idź wsiąść na konia i jedźcie do celu. Dotrzecie w ten sposób do ruin kościoła. Przyjrzyj się im, a kiedy na drodze pojawi się wóz, jedź za nim – tylko utrzymaj dystans, aby woźnica Cię nie dostrzegł.

Kiedy zbliżycie się do plantacji, zostaw konia pośród drzew i idź schować się za wskazaną zasłonę. Wyciąg następnie broń z lunetą (snajperkę) i przyjrzyj się ludziom przed pobliskim budynkiem. W trakcie obserwacji będziesz musiał zdecydować co chcesz zrobić. Czy wysłać Lenny’ego, aby odciągnął uwagę bandziorów, czy ostrzelać dynamit.

Cokolwiek zdecydujesz, rozkręci się zadyma. Po wygranej, przeszukaj okolicę. Zainteresuj się wozem wskazanym przez Lenny’ego. Zerknij na jego zawartość, a potem wsiądź na wóz i wracaj do obozowiska.

Po drodze zostaniesz zaskoczony przez trójkę jeźdźców, ale pozbędziesz się ich sprawnie, a kawałek dalej odpali się scenka, w ramach której automatycznie wrócisz do siebie. Na miejscu dostaniesz karabin czterotaktowy, a misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1253 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?