Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Żegnaj, drogi przyjacielu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Żegnaj, drogi przyjacielu inicjujesz rozmawiając z Sadie Adler w Saint Denis. Udaj się zatem do znacznika na mapie, a tam odpali się scenka przerywnikowa z Sadie oraz Dutchem.

Po niej idź za towarzyszami, aż do momentu, kiedy odpali się kolejny przerywnik. Kiedy dobiegnie końca, idź z Dutchem do pobliskiego budynku. W środku podsłuchacie rozmowę pomiędzy dwoma mężczyznami.

Następnie musisz wejść na dach po pobliskiej drabinie i balkonach. Najpierw wyjdź na pierwszy balkon i do środka budynku. Tam po schodach piętro wyżej, na gzyms i na dach. Idź potem do miejsca, w którym ma być przyczajony strzelec.

Po zeskoczeniu na dach poniżej, zostaniesz zaatakowany. Zabij bandziora, a potem chwyć za snajperkę leżącą nieopodal i zacznij obserwować wieszanie. W jego trakcie w pewnym momencie odpali się scenka przerywnikowa.

Oczywiście sytuacja się skomplikuje, a ty będziesz musiał bronić Dutcha i Sadie – strzelaj do bandziorów biegających poniżej. Rób to do momentu, gdy odpali się następny przerywnik. Po nim misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1043 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?