Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Pierwsi będą ostatnimi - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Pierwsi będą ostatnimi pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak dotrzesz do Javiera Escuella i porozmawiasz z nim na temat uratowania Seana z rąk łowców nagród, przetrzymujących go w Blackwater.

Kiedy podejdziesz do dwójki kumpli na niewielkim wzgórzu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej ruszaj za kompanami, wsiądź na konia i kontynuuj podróż – znaleźć musisz bowiem łódź, na której będzie transportowany Sean.

Łódź namierzysz dość łatwo, a gdy to zrobisz, jedź za nią. Kiedy przybija ona do brzegu, wyciąg lornetkę i spójrz na to, co dzieje się poniżej. Okaże się, że na pokładzie faktycznie był Sean. Gdy zaczną go prowadzić, jedź za kumplami.

Wreszcie zejdziecie z koni i wejdziecie do rzeki, a potem na drugą stronę – Twoim celem będzie sprzątnięcie bandziora po lewej stronie. Zrób to z użyciem noża. Potem idź dalej wzdłuż kanionu, albowiem czekają tam na ciebie kolejni łowcy nagród do zlikwidowania. Niestety ciche podejście się nie sprawdzi i będziesz musiał wziąć udział w strzelaninie.

Pozbywaj się przeciwników i brnij przed siebie. Wreszcie dotrzesz na szczyt wzgórza, a wtedy zmierzaj w kierunku obozowiska. Na miejscu znowu rozpęta się burza. Wygraj, ograb ciała i poszukaj Seana. Przeszukaj następnie obozowisko i zajmij się kolejnymi zleceniami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1285 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?