Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Księżne i inne zwierzęta (egzotyczne przedmioty) - wiki Red Dead Redemption II


Misję Księżne i inne zwierzęta otrzymujesz od nieznajomej osoby (Algernona Waspa), przebywającej na północ od Saint Denis. Znacznik pojawia się w czwartym rozdziale głównego wątku fabularnego, a gdy go dostrzeżesz, jedź do wskazanego obszaru, wejdź na teren posiadłości i znajdź coś w rodzaju szklarni. W środku będzie mężczyzna, z którym będziesz musiał porozmawiać.

Z konwersacji dowiesz się, że mężczyzna zapłaci dobrze za wyjątkowo rzadkie przedmioty. Dostaniesz od niego listę kolekcjonera egzotyki, z którą musisz się zapoznać, a następnie zdobyć wszystkie wskazane na niej przedmioty. Chodzi o:

  • 5 piór czapli nadobnej;
  • 5 piór czapli rdzawoszyjej ;
  • 5 piór czapli śnieżnej;
  • 15 orchidei pani nocy.

Wszystkie czaple ustrzelisz we wskazanych na powyższych mapach miejscach, najlepiej około południa. Jako że nie pojawiają się one w nieograniczonych ilościach, może Ci to zabrać trochę czasu, ale wreszcie na pewno się uda – załóż obozowisko, aby przyspieszać czas i przemieszczaj się pomiędzy trzema wskazanymi obszarami. Przebywanie w jednym zablokuje ponowne pojawianie się czapli.

Jeśli chodzi o orchidee pani nocy, znajdziesz je na drzewach we wskazanych na naszej interaktywnej mapie miejscach. Każde z nich musisz dokładnie przeszukać, aby namierzyć roślinę. Poznasz ją po białych kwiatach. Sytuację utrudniają aligatory w pobliżu, a ułatwia fakt, że orchideę widać z dość dużej odległości.


Mając wszystko, wróć do Waspa i oddaj mu zdobyte egzotyki. Gdy to zrobisz, dostaniesz od niego jeszcze kolejne zlecenie. Tym razem będziesz musiał zdobyć:

Najpierw warto zająć się piórami czapli modrej. Znajdziesz je dokładnie tam, gdzie wcześniej urządzałeś polowania. Tyle tylko, że tym razem nie interesują Cię różne czaple, ale jedna konkretna, modra (ewentualnie trójbarwna). Aby sprawnie ją upolować, zerknij w niebo. Czapla często bowiem będzie latać ponad wskazanymi miejscami.

Orchidee obuwikowe znajdziesz w pobliżu Strawberry. Udaj się więc tam, a potem przeszukuj wskazane miejsca (kliknij w linki powyżej, aby zobaczyć konkretne miejsca występowania orchidei) – kwiat rośnie na ziemi i jest koloru fioletowo-różowego.

Orchidee mokasynowe są niedaleko Van Horn. Udaj się więc we wskazany obszar, a tam rozpocznij poszukiwania. Wszystkie orchidee zaznaczyliśmy na specjalnie przygotowanej do tego podstronie (kliknij w linki powyżej, aby zobaczyć konkretne miejsca występowania orchidei). Zawiera ona materiały filmowe, ułatwiające poszukiwania.


Mając wszystkie egzotyki wróć do zleceniodawcy. Otrzymasz zapłatę za zdobyte do tej pory przedmioty, a przy okazji kolejną robótkę. Tym razem znaleźć musisz:

Jaja aligatora znajdziesz bez większych problemów. Wystarczy, że udasz się na bagna na północny-zachód od Saint Denis. Gniazda aligatorów są najczęściej w pobliżu wody, a dookoła nich dostrzeżesz dorosłe osobniki. W każdym gnieździe jest kilka jaj, co usprawni zbieranie.

Jeśli chodzi o poszczególne orchidee, kliknij w linki z powyższej listy, a trafisz na podstrony, na których, w formie filmów, wskazujemy miejsca występowania kwiatów.


Po zdobyciu wszystkiego, wróć do Algernona, a dostaniesz kolejne zlecenie. Tym razem będziesz musiał zdobyć:

Oddaj pozyskane egzotyki zleceniodawcy, aby dostać jeszcze jedną robótkę.


Tym razem nie musisz zbierać żadnych piór, a skupisz się na kwiatach. Znaleźć musisz (kliknij w linki, aby poznać konkretne miejsca poszukiwań):

Mając wszystko, wróć oczywiście do zleceniodawcy. Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, po której misja dobiegnie końca. Dostaniesz pieniądze, nagrodę, a także całkiem interesujący i unikatowy rewolwer. Wpadnie Ci też osiągnięcie/trofeum Kolekcjoner, potrzebne do tego, aby ukończyć Red Dead Redemption 2 na 100%.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 4012 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?