Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Mój ostatni chłopiec - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Mój ostatni chłopiec inicjujesz udając się do Dutcha – przebywa on w obozowisku niedaleko Annesburga. Na miejscu podejdź do namiotu Dutcha, a odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie pojawią się Indianie, prosząc o pomoc w ataku na rafinerię.

Uwaga: Przed misją warto skończyć misję poboczną Lichwiarstwo i inne grzechy, gdyż później będzie ona niedostępna.

Kiedy filmik dobiegnie końca, jedź ze swoją ekipą. Wreszcie dotrzecie do celu, a tam musisz oczywiście chwycić broń i rozpocząć wybijanie przeciwników. Strzelaj, chowaj się za zasłonami i eliminuj wrogów – zwróć szczególnie uwagę na tych na wieżach.

Wreszcie dobiegniesz do rafinerii, a wtedy śmigaj po pomostach. Zaraz za nimi dostrzeżesz Indianina walczącego z żołnierzem – zabij agresora, a odpali się scenka przerywnikowa, po której musisz kontynuować walkę.

Kiedy z podjedzie pociąg pełen żołnierzy, zlikwiduj najpierw strzelca za karabinem. Pozbądź się potem pozostałych, a wreszcie przejdź przez pokład pociągu i zajmij się tamtejszymi żołnierzami. Gdy to zrobisz, podejdź do Dutcha, aby obejrzeć scenkę przerywnikową.

Po niej idź z Dutchem do rafinerii, a w środku znaleźć musicie biuro. W środku natomiast przeszukaj szafki, by znaleźć obligacje – zrobi to Dutch, a wtedy odpali się kolejny przerywnik. Po nim wracaj na zewnątrz – przynajmniej po części. Bo znowu pojawią się żołnierze. Idź za Dutchem i strzelaj, aż obejrzysz kolejną scenkę (trzymaj się w niej na baczności, bo w pewnym momencie będziesz musiał strzelić w przeciwnika).

Po filmie jedź zawieźć syna wodza do jego obozu i w pobliże namiotu wodza. Odpali się wtedy scenka przerywnikowa, która zakończy niniejszą misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1688 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?