Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (12)Kupię (12)

Chwila spokoju - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Chwila spokoju otrzymujesz od przywódcy Twojego gangu, Dutcha. Porozmawiaj z nim, a odpali się scenka przerywnikowa. Nagle pojawi się Lenny i powie, że Micah został pojmany i więziony jest w Strawberry. Dutch poprosi Cię, abyś go uwolnił.

Po konwersacji wskakuj na konia i jedź razem z Lennym do salonu w Valentine – to pierwszy przystanek na drodze do Strawberry. W barze podejdź do lady i oprzyj się o nią, a obejrzysz scenkę przerywnikową.

Po chwili będziesz mocno pijany. Brnij wówczas przez bar i szukaj Lenny’ego. Wejdź w tym celu na balkon do góry. Tam znowu włączy się przerywnik. Po nim zejdź na dół, bo to tam – przy barze – będzie Twój kumpel. Zobaczysz kolejną scenę, po czym znowu będziesz musiał znaleźć Lenny’ego.

Wejdź do baru i podejdź do faceta przy wejściu – zgadaj do niego. Następnie idź na balkon i obejdź go dookoła, co zainicjuje następny przerywnik. Po nim, uciekaj przed zastępcami szeryfa, aż wreszcie pijackie wizje dobiegną końca, a ty obudzisz się na trawie. Misja dobiegnie też wówczas końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1064 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?