Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Owce od kozłów - wiki Red Dead Redemption II


Aby zainicjować zadanie Owce od kozłów, musisz udać się na rozmowę z Johnem Marstonem, przebywającym w mieście Valentine. Pogadaj z nim, a potem idź we wskazane miejsce.

Kiedy dojdziecie w pobliże biura szeryfa, przywiąż konia do wskazanego punktu i wróć do Johna. Wejdź do rusznikarza, przy którego sklepie stoi i przejrzyj jego towary. Wybierz wśród nich karabin snajperki (karabin z zamkiem obrotowym) i nabądź go (co ciekawe, nie będzie Cię to nic kosztować).

Z nową bronią, udaj się na spotkanie z Johnem. Wsiądziecie na konie i pojedziecie do kolejnego punktu nawigacyjnego. W jego pobliżu odpali się scenka przerywnikowa, a po niej będziesz na szczycie pobliskiego wzgórza.

Podejdź wówczas do krawędzi i strzel w pobliżu ranczerów poniżej, aby ich przestraszyć. W sumie konieczne będą dwa strzały (możesz też strzelać do nich, a nie obok). Po wszystkim zjedziecie z Johnem na dół.

Wystraszone owce rozbiegły się po okolicy, biegaj dookoła, aby je z powrotem połączyć w stado. Gdy tak się stanie, stań za stadem i zagnaj je do miasta. Owce wejdą tam do zagrody, po czym obejrzysz przerywnik. A gdy tak się stanie, wsiądź na konia i jedź na spotkanie z Dutchem.

W trakcie scenki, która tam się odpali poznasz dość ważnego człowieka, a po niej rozkręci się kolejna, dość duża, zadyma. Brnij więc do przodu, aż wreszcie będziecie w pobliżu koni. Weź wtedy Straussa i załaduj na konia Johna, po czym uporaj się z resztą atakujących. Wreszcie zaś sam też wsiądź na konia i uciekaj z Valentine. Kiedy zgubisz pościg, misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1534 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?