Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Bandyci z zachodu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Bandyci z zachodu zaczynasz od scenki przerywnikowej. Po chwili będziesz w stanie kontrolować bohatera, a wówczas jedź konno za Dutchem. Wreszcie znowu będziesz mógł obejrzeć przerywnik, a po nim dołączy do Was jeszcze jeden kompan, Micah.

Po kilku minutach dojedziecie do niewielkiego gospodarstwa, zjedź wtedy z kumplami w jego pobliże. U celu przywiąż konia do wskazanego słupa, schodząc z niego i chowając się w pobliskiej przybudówce. Z ukrycia obserwuj następnie sytuację. Kiedy mocno się ona skomplikuje, postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie, wyciąg broń i przystąp do walki.

Mając za sobą pojedynek, wejdź do niewielkiej chaty i przeszukaj jej wnętrze, zbierając wszelkie jedzenie, lekarstwa (w szafce) oraz amunicję (na piętrze). Po zebraniu wszystkiego, wyjdź na zewnątrz i przeszukaj stodołą stojącą nieopodal. Obejrzysz tam krótką scenę, po której będziesz musiał bić się na pięści i przesłuchać bandziora.

Kiedy dowiesz się wszystkiego, możesz przeciwnika oszczędzić albo udusić. Cokolwiek zdecydujesz, podnieś z ziemi broń i kapelusz, po czym zbliż się do tutejszego konia. Uspokój go, poklep i wyprowadź na zewnątrz. Przywiąż go do słupa, a kiedy usłyszysz hałas, pospiesznie wejdź do domu, aby sprawdzić co się stało. Zainicjuje to dość długi przerywnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1281 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?