Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Miejskie przyjemności - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Miejskie przyjemności otrzymujesz od Dutcha. Aby je zainicjować, znajdź go w mieście Saint Denis. Gdy to zrobisz, obejrzysz scenkę przerywnikową, po której weźmiesz udział w napadzie.

Gdy odzyskasz kontrolę nad Arturem, zacznij chodzić po pomieszczeniu i okradać ludzi. Idź następnie do drzwi tutejszego pracownika i poczekaj aż Dutch zmusi go do ich otwarcia. Wejdź następnie do środka i poczekaj aż pracownik otworzy sejf. Weź jego zawartość.

Po chwili obejrzysz jeszcze jeden przerywnik. Kiedy się skończy strzelaj do stróżów prawa, aż ucieczka dobiegnie końca. Otrzep się wówczas i znowu strzelaj – przynajmniej do momentu, gdy Lenny i Dutch zaczną uciekać – podążaj wtedy za nimi.

Uwaga: Pamiętaj, aby zbierać amunicję, a nawet broń poległych gliniarzy. Bez tego może zabraknąć Ci amunicji.

Ucieczkę zakończysz na wozie – Lenny będzie prowadził konie, a ty w międzyczasie strzelaj do przeciwników. Wreszcie uda Wam się czmychnąć, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej zadanie dobiegnie końca, a ty musisz przez chwilę nie pojawiać się w Saint Denis. Zapłać też koniecznie grzywnę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1113 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?