Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Przyjaciele z marginesu - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Przyjaciele z marginesu otrzymujesz po rozmowie z Josiah Trelawnym, przebywającym w obozowisku gangu. Idź pogadać z nim, a dowiesz się o planie obrabowania dyliżansu. Więcej informacji na ten temat ma jakiś tajemniczy jegomość, do którego dotrzesz konno.

U celu przywiąż konia i zmierzaj za Trelawnym, postępując wedle jego wskazówek. W trakcie kolejnego przerywnika dowiesz się gdzie szukać dyliżansu, który możesz obrabować. Przeczytaj otrzymaną notatkę, a bogatszy w informacje ruszaj za Josiah.

Kiedy dojedziecie do celu, w kolejnym przerywniku otrzymasz wytrych i poznasz plan. Josiah postara się odciągnąć uwagę woźnicy oraz jadących z nim ludzi, a ty musisz zakraść się od tyłu dyliżansu, otworzyć skrzynię i skraść jej zawartość.

Przełącz kamerę na Trelawnego i czekaj na rozwój sytuacji. Dopiero kiedy kobieta z dyliżansu zacznie śpiewać, zakradnij się do skrzyni i weź z niej pieniądze. Podejdź następnie do konia i oddal się trochę. Poczekaj aż dyliżans odjedzie, po czym wróć pogadać z Josiah.

Odpali się tam przerywnik, po którym dostaniesz swoją część kasy, a misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1100 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?