Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (16)Ukończone (10)Kupię (13)

Legendarna puma - wiki Red Dead Redemption II


Legendarną pumę znajdujesz na zachód od Tumbleweed. Jako że to szybkie i niebezpieczne zwierzę, weź ze sobą jakiś potężny pistolet i przed przystąpieniem do tropienia koniecznie uzupełnij amunicję w magazynku.

Jedź do wskazanego obszaru, a kiedy zobaczysz powiadomienie o tym, iż dotarłeś do obszaru, na którym jest poszukiwane przez Ciebie zwierzę zejdź z konia. Włącz orli wzrok i znajdź złotą "chmurkę" nad ziemią. Wskazuje ona miejsce, w którym znajdziesz jakiś ślad pumy.

Udaj się do tegoż miejsca i zbadaj ślad, a na ziemi zobaczysz wtedy trop. Idź za nim do kolejnego śladu, zbadaj go i ponownie dostrzeżesz trop. Co ważne, rób to bardzo ostrożnie, bo puma jest agresywna i jak tylko Cię dostrzeże, rozpocznie atak. Włącz wówczas błyskawicznie "precyzję" i zacznij strzelać do przeciwnika.

Po wygranej, podejdź do pumy i oskóruj ją, aby otrzymać kilka trofeów. Udaj się z nimi do pasera, a będziesz w stanie pozyskać specjalny przedmiot, dający Ci 10% dodatkowej wytrzymałości.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 981 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?