Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Co następuje po początku - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Co następuje po początku otrzymujesz po wykonaniu misji Starzy przyjaciele oraz rozmowie z Panem Pearsonem. Gdy konwersacja dobiegnie końca dostaniesz łuk, a po chwili będziesz jechał konno za Charlesem. Do momentu, aż zejdziecie z koni. Będziecie wówczas kontynuować na piechotę. Najpierw jednak zbliż się do konia i weź łuk.

Szukając jelenia, postępuj wedle wskazówek na ekranie. Skorzystaj ze specjalnego zmysłu (wciskając jednocześnie oba analogi) i brnij po śladach do przodu. Wreszcie dojdziesz do jelenia, a wtedy napnij cięciwę, wyceluj w głowę lub kark i oddaj strzał. Następnie znowu poszukaj śladów i kontynuuj polowanie. W sumie musisz ustrzelić dwa jelenie, a mając oba weź jednego z nich i zanieś na konia.

Gdy to zrobisz, jedź do miejsca wskazanego na mapie, aby spotkać się z Charlesem. Razem pojedziecie do obozu. Po drodze natraficie na niedźwiedzia. Jeśli chcesz, możesz spróbować z nim walczyć, albo zostawić zwierzę w spokoju. W obozie przywiąż konia i ściąg jelenia z jego grzbietu. Zanieś go do Pearsona i upuść we wskazanym miejscu. Odpali to scenkę przerywnikową. Po niej podejdź do jelenia i oskóruj go. Zakończy to misję i zainicjuje kolejny film.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1220 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?