Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Uroki cywilizacji - wiki Red Dead Redemption II


Pierwsza misja po dotarciu do Saint Denis zatytułowana jest Uroki Cywilizacji. Aby pchnąć ją do przodu, udać musisz się do trzech miejsc i podpytać w nich o niejakiego Angelo Bronte.

Dotrzyj do najbardziej wysuniętego na zachód miejsca, a odpali się scenka przerywnikowa, w której spotkasz się z Dutchem. Po niej, wejdź do przybytku – baru – i porozmawiaj z barmanem. Zamów coś do picia i podpytaj rozmówcę o Bronte, co zainicjuje przerywnik. Zostaniesz skierowany w niej do pobliskiej uliczki, gdzie porozmawiać masz z dzieciakami.

Wyjdź z baru i wejdź pomiędzy budynki – przeszukuj uliczki, aż znajdziesz trójkę dzieciaków, co zainicjuje filmik. Po nim idź za jednym z dzieciaków, dzięki czemu zwiedzisz przy okazji okolicę. W pewnym momencie zostaniesz bowiem okradziony, co zmusi Cię do pogoni za złodziejem.

Wreszcie dobiegniesz na rynek. Tam musisz znaleźć młodzieńca skrywającego się pośród straganów. Gdy to zrobisz, znowu rozpocznie się pościg, który za moment zakończy się przerywnikiem. W jego trakcie dowiesz się gdzie znaleźć Bronte. Najpierw jednak musisz wrócić w okolice baru i porozmawiać z Dutchem. Znajdziesz go naprzeciwko wejścia, po drugiej stronie ulicy, na ławce. Po konwersacji misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1240 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?