Red Dead Redemption II

ObserwujMam (34)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Kręgosłup Ameryki - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Kręgosłup Ameryki pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak porozmawiasz z Hosea Matthewsem, przebywającym na ranczu Emerald. Udaj się więc we wskazane na mapie miejsce i porozmawiaj ze zleceniodawcą.

Okaże się, że Hosea ma nowego partnera do współpracy. Nim jednak zaczniecie kooperację, musicie udowodnić, że jesteście tego godni. W tym celu jedź do Carmody Dell. Tam musisz ograbić miejscówkę i jednocześnie nie dać się zauważyć.

Wsiadaj zatem na konia i śmigaj do celu. Na miejscu zejdź z konia i zmierzaj na piechotę. Przy wielkim kamieniu weź lornetkę i przyjrzyj się okolicy. Po chwili obserwacji będziesz musiał zdecydować co zrobić:

  • Ruszać w dzień, a wówczas to ty musisz zakraść się do domu i ukraść dyliżans, podczas gdy Hosea odciąga uwagę lokatorów;
  • Poczekać na zapadnięcie nocy, a wtedy Hosea zajmie się ukradnięciem dyliżansu.

Po podjęciu decyzji, ruszaj do domu. Do środka dostaniesz się bocznymi drzwiami. W czymś w rodzaju przybudówki otwórz szufladę i skrzynię, zabierz cenne przedmioty, po czym ruszaj dalej do wnętrza domu. W salonie będzie kolejna skrzynia, także i ją przeszukaj. Na koniec zerknij do komina i zabierz ukryte w nim pieniądze.

Mając wszystko, wyjdź z domu i dostań się do stodoły. Wsiądź do dyliżansu i wracaj do zleceniodawcy. Wjedź dyliżansem do stodoły, a odpali się przerywnik i misja dobiegnie końca po tym, jak zdecydujesz czy wracasz do obozu czy nie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1398 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?