Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Nowe Południe - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Nowe Południe inicjujesz w trakcie rozmowy z Dutchem. Znajdziesz go oczywiście w nowym obozowisku, które założyliście w miejscu zwanym Clemens Point.

Po krótkiej konwersacji idź za Dutchem, wsiądź na konia i jedź za nim i Hosea. Dojedziecie wreszcie do powozu kontrolowanego przez stróżów prawa, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej wsiądź na konia i ścigaj pociąg, który przed momentem obok Ciebie przejechał.

Galopuj za maszyną, aż dotrze do stacji kolejowej. Wówczas podjedź do boku i wskocz na pokład jednego z wagonów. Tam odpali się krótki przerywnik, a po nim będziesz musiał złapać zbiegów przebywających na pokładzie.

Pamiętaj, aby nikogo nie zabić, a po wygranej z ostatnim Andersonem, weź go na ramię i wynieś z pociągu. Umieść go na koniu, wsiądź na zwierzę i jedź za Archibaldem. Dojedziecie w ten sposób do biura szeryfa, a na miejscu ściąg z konia Andersona i zbliż się do Archibalda – zainicjuje to przerywnik.

Po nim idź za Dutchem i słuchaj jego poleceń. Hosea zaproponuje w pewnym momencie łowienie ryb, jak chcesz to się zgódź i podążaj za kumplami. Po pewnym czasie dojedziecie nad wodę. Tam wsiąść musisz do łodzi i wypłynąć na głębsze obszary.

Na miejscu, załóż przynętę i zacznij łowić. Złap garść ryb, po czym odłóż wędkę, by wrócić na brzeg. Dobijesz w pobliżu nowego obozowiska, co zakończy misję.

Uwaga: Pamiętaj o sprzedaży lub oddaniu zdobytych ryb Pearsonowi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1405 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?