Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (18)Ukończone (15)Kupię (12)

Kosztowny skarb - wiki Red Dead Redemption II


Pierwszą mapę Kosztownego skarbu znajdziesz we wskazanym na mapie obszarze. Będzie tam mężczyzna (usłyszysz go z daleka, będzie narzekał na mapę), którego musisz złapać na lasso, a następnie przeszukać. Nie martw się jeśli facet ucieknie. Jeśli uda mu się to trzykrotnie, mapę będziesz w stanie kupić u pasera.

Uwaga: Nieznajomy może czasem upuścić mapę – znajdziesz ją wtedy na ziemi. Podniesiesz ją po prostu do niej przechodząc.
Uwaga 2: Jeśli nieznajomy ucieknie trzykrotnie, mapę kupisz u pasera.

Drugą mapę znajdujesz w Cumberland Falls, czyli niedaleko Valentine. Na miejscu dostrzeżesz wodospad, przez który musisz przejść, aby trafić do sporej jaskini. Wejście do środka jest niejako z prawej strony wodospadu – po sporym drzewie. W jaskini przeszukaj ścianę na jej tyłach.

Ostatnią mapę zdobędziesz w Barrow Lagoon. Musisz tam przejść na niewielką wyspę na środku jeziora, a umożliwi Ci to powalony pień. Mniej więcej w środku tegoż pnia zerknij do dziupli, by znaleźć dokument.

Ostatnia mapa skieruje Cię do Bacchus Station, znajdującego się nad Fort Wallace. To spore wzniesienie, na które najpierw musisz się wspiąć, a potem znaleźć ścieżkę z prawej jego strony. Zejdź tą ścieżką na dół, po czym wejdź na półkę skalną po lewej.

Na koniec zeskocz na trzy poniższe półki i rozejrzyj się po swojej lewej strony – będziesz obok miejsca, które możesz przeszukać, aby znaleźć skarb (3 sztabki złota). Sposób dotarcia do skarbu pokazuje poniższy film - jeśli masz z tym problem, koniecznie rzuć na niego okiem.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1528 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?