Red Dead Redemption II

ObserwujMam (33)Gram (17)Ukończone (9)Kupię (13)

Nieprawości historii - wiki Red Dead Redemption II


Dostęp do zadania Nieprawości historii otrzymujesz w trakcie trzeciego rozdziału głównego wątku fabularnego gry. Nie ma tu jakiejś reguły, po prostu regularnie co kilka dni zaglądaj do miasta Rhodes, a konkretniej w pobliże stacji kolejowej.

Na tyłach stacji jest niewielki ogród, a w środku tegoż ogrodu dzwon i kilka ławek. Na jednej dostrzeżesz pijanego mężczyznę – podejdź i przywitaj się z nim, a obejrzysz scenkę przerywnikową, z której poznasz losy pijaczyny, Jeremiasza.

Dowiesz się, że chciałby on odzyskać kilka swoich starych rzeczy. Wszystkie są w domu, który przejął bank, ale dla Ciebie to nie przeszkoda i zgodzisz się pomóc. W tym celu musisz wyruszyć do wspomnianego domostwa, znajdującego się na północ od Rhodes.

Po dotarciu do posiadłości, wejdź oczywiście do niej. W środku znaleźć musisz zegarek, pistolet oraz księgę rachunkową. Do wnętrza domu wejdziesz od tyłu – przez otwarte drzwi. Zegarek będzie na kominku – nim zajmij się najpierw.

Wejdź potem do pokoju obok i rzuć okiem na zdjęcie na drugim kominku – odpali się wówczas scenka przerywnikowa, po której musisz pozbyć się dwóch bandziorów. Gdy to zrobisz, poszukaj na podłodze pistoletu, czyli drugiego przedmiotu, który musisz odzyskać. Na koniec rozejrzyj się za otwieraną klapy w podłodze.

Zejdziesz dzięki niej do piwnicy, a tam bez problemu namierzysz księgę rachunkową. Mając wszystko, wróć do zleceniodawcy i przekaż mu pozyskane fanty. Po krótkiej scence przerywnikowej, zlecenie dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1503 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?