Red Dead Redemption II

ObserwujMam (35)Gram (17)Ukończone (12)Kupię (12)

Naprawdę wielki skurczybyk - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie Naprawdę wielki skurczybyk pojawia się na mapie po tym, jak wykonasz misję Zły dzień Wujka. Aby je zainicjować musisz udać się na spotkanie z żoną, Abigail Roberts. Kiedy się do niej zbliżysz, obejrzysz scenkę przerywnikową.

W jej trakcie na ranczu pojawi się Sadie Adler z propozycją pracy. Po krótkiej rozmowie wsiądź na swojego konia i jedź za kobietą. Gdy dotrzecie do obozowiska, skorzystaj z orlego wzroku, aby dowiedzieć się co tu się stało. Znajdź trop, wskaż go i jedź po nim.

Znajdziesz w ten sposób niewielką chatkę, której musisz się przyjrzeć. Będzie tam ciało, przy którym odpali się scenka przerywnikowa. W jej trakcie usłyszysz głos poszukiwanego zbiega. Niedługo potem pojawi się potężny niedźwiedź. Gdy zacznie szarżować, strzelaj do niego, a potem dźgaj nożem, aby się uwolnić.

Mając zbiega, jedź za Sadie, aby otrzymać swoją zapłatę. Po drodze zaatakują Was najemnicy, więc zrób z nimi porządek i jedź dalej. Przy biurze szeryfa Blackwater odpali się scenka przerywnikowa, a jej koniec oznacza również koniec misji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1040 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?