Red Dead Redemption II

ObserwujMam (32)Gram (16)Ukończone (9)Kupię (13)

Wdowa w Willard's Rest - wiki Red Dead Redemption II


Zadanie to otrzymujesz od nieznajomej kobiety (wdowy) przebywającej w północno-wschodniej części mapy. Kiedy zobaczysz tam pytajnik udaj się do celu, a na miejscu porozmawiaj z wdową zajmującą się grobem.

Po krótkiej konwersacji wybierzesz się z wdową do lasu, aby nauczyć ją polować. Pokręć się trochę po wyznaczonym obszarze i ustrzel zająca. Poczekaj następnie aż wdowa go oskóruje, a gdy to zrobi, wracaj powoli do jej domostwa.

W trakcie powrotu zaatakowani zostaniecie przez wilki. Uporaj się z nimi i kontynuuj podróż. Przy domu pierwszy fragment wątku z kobietą – Charlotte – dobiegnie końca, a ty musisz kilka dni poczekać, aż pojawi się ikona pozwalająca Ci rozpocząć drugi etap.

Kiedy ją dostrzeżesz, zmierzaj do wskazanego obszaru, a tam znajdź Charlotte. Nie będzie to trudne ponieważ kobieta uczy się strzelać, robiąc sporo hałasu. Zbliż się do niej, a obejrzysz scenkę przerywnikową. Po niej musisz natomiast ustrzelić butelkę. Potem zaś trzy oraz szczura, jeśli Ci się uda.

Na koniec kobieta zaprosi Cię do siebie na posiłek, a zatem skorzystaj. W środku usiądź przy stole i obserwuj rozwój wydarzeń. Arthur w pewnym momencie źle się poczuje, ale Charlotte mu pomoże – stanie się to w ramach przerywnika. Jego koniec, zakończy także drugi etap misji, a na trzeci musisz trochę poczekać. Przed wyjściem z domu weź pieniądze ze szkatułki, jeśli chcesz.

Po dniu lub dwóch znowu będziesz mógł przybyć do Charlotte. Zrób to i zbliż się do chaty Charlotte, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej, kobieta zaproponuje, abyś wszedł do jej domu i wziął co uznasz za przydatne. Zrób to lub nie, a niezależnie od podjętej decyzji więcej się nie spotkacie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1677 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?